Par mums

Ja jums jautātu, kādā krāsā ir logu iekšējās palodzes, esam pārliecināti, ka jūsu atbilde būtu “baltā”. Tieši tā, baltas PVC materiāla palodzes bija un arī šobrīd ir vispopulārākās, bet arvien vairāk cilvēku meklē arī citas iespējas. Kad Latvijas tirgū pirmo reizi parādījās zīmola Crystallit palodzes - dažādās krāsas, matētas, glancētas, ar izcili līdzenu virsmu, ar izcilām ekspluatācijas īpašībām - tās bija īsts pārsteigums gan klientiem, gan logu meistariem. Tieši tad mēs paši tās iepazinām un pārbaudījām, ikdienā veicot montāžas un gandarīti secinot- skaisti un praktiski.

Uzņēmums, kas izplatīja Crystallit palodzes Baltijas tirgū, pēc laika mainīja savu biznesa stratēģiju un par oficiālo Premium kvalitātes iekšējo palodžu un apdares paneļu Crystallit izplatītāju visās trīs Baltijas valstīs kopš 2013. gada kļuva SIA Eiropas metāls. Šobrīd izveidots stabils sadarbības partneru loks Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kas tālāk izplata Crystallit palodzes savos tirdzniecības un logu servisu tīklos. Šo gadu laikā esam pārliecinājušies par Crystallit palodžu augsto kvalitāti, to apliecina arī mūsu klientu pozitīvās atsauksmes.

Mūsu priekšrocības:

  • Premium kvalitātes sortimenta piedāvājums, ko sniedz Crystallit produkti;
  • vienmēr atsaucīgs klientu serviss;
  • pieredzes bagātu darbinieku komanda;
  • savlaicīga un profesionāla pasūtījumu izpilde;
  • individuāla pieeja katram klientam.

No ražotāja līdz jūsu logam

Crystallit palodzes tiek ražotas “Экопласт Карасай” (https://ekoplast-karasay.kz) Kazahstānā, kurp ražošanas process tika pārvirzīts pēc kara sākuma Krievijā. Uz Latviju tās piegādā 6 m garās loksnēs ar palodzēm raksturīgajiem “snīpīšiem” lokšņu abās malās. Mūsu Latvijas ražotnē tās sagriež atbilstoši katra konkrētā pasūtījuma izmēriem – griežam ne tikai garumā, kā to dara visi, bet arī nestandarta platumā! Noformējot pasūtījumu, atgādināsim par uzgaļu nepieciešamību palodzēm un precizēsim vajadzīgo papildelementu veidu un skaitu, ja iegādāsieties apdares paneļus. Esam guvuši lielu praktisko pieredzi un labprāt dalīsimies ar to ar Jums.

Palodze ESTERA – jaunums Crystallit saimē

Domājot par jauniem produktiem, zīmola Crystallit sortiments nesen papildināts ar jaunu palodzi ESTERA. Šīs palodzes tapa kā alternatīva akmensmasas palodzēm, kas ir smagas, sarežģīti uzstādāmas, ar daudz papildu izmaksām. ESTERA palodzes izceļas ar masīvu uzbūvi – tām ir īpaša augstas izturības sieniņu un ribojuma struktūra. ESTERA palodzes no citām Crystallit palodzēm atšķiras ar “snīpīša” formu – ESTERA palodzēm tas ir ar apaļu izliekumu, bet Crystallit – ar taisnu. Vizuāli ESTERA palodzes atgādina akmens palodzi, ko papildina aksesuāri ar akmens tekstūrai līdzīgu virsmu. ESTERA palodzēm ir ideāli gluda virsma ar dižciltīgu pusmatētu pārklājumu. ESTERA palodzes ir vienkārši un ērti uzstādāmas, tām piemīt visas izcilās Crystallit palodžu tehniskās īpašības, kas šo palodžu izmantošanu ikdienā padara tik ērtu un patīkamu.

Jaunas krāsas, toņi un virsmu veidi

Crystallit citu iekšējo palodžu vidu izceļ plašā krāsu gamma un dažādas tekstūras – koka, marmora, akmens. Tieši tāpēc priecājamies Jums piedāvāt arvien jaunus toņus un palodžu veidus. Šobrīd ļoti pieprasīta ir pelēkā krāsu gamma, tāpēc sortimentā kā jaunums parādījusies ogļu melna pilnīgi matēta Crystallit palodze bez jebkāda spīduma. Jauns veids ir akmens tekstūras gaiši un tumši pelēkās palodzes – alpu šiferis un betons. Īpaši patīkami ir atkal piedāvāt klientu iecienīto perlamutra toņa gaišpelēko zaigojošo palodzi  Gloria, kura atgriežas mūsu sortimentā pēc dažu gadu pārtraukuma. Šī palodze ir ipaša ar savu spēju atstarot un līdz ar to pielāgoties gan nestandarta krāsas logu rāmju tonim, gan labi iekļauties dažādu toņu interjera risinājumos.

Crytallit savus meklējumus arvien turpina, tāpēc esam pārliecināti, ka arī turpmāk varēsim priecēt savus klientus ar interesantiem jaunumiem.